gazeta


Drodzy Czytelnicy!

Pogoda ostatnio nam sprzyja, co mobilizuje do większej aktywności na świeżym powietrzu. Może nie korzystamy z uroków przyrody tak beztrosko jak chociażby rok temu, kiedy to jeszcze nikt nie spodziewał się trwającej teraz epidemii, ale zawsze możemy odnaleźć jej „dobre strony”. Można pokusić się o refleksję, jak wiele radości daje mi bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, wyjście z domu, aby załatwić swoje codzienne sprawunki oraz jak ważne jest dla nas nasze zdrowie! Każdy chce czuć się bezpiecznie, dlatego jako redakcja zachęcamy do korzystania z osobistych środków ochrony przed infekcją, zdrowego trybu życia oraz do szerzej pojętej profilaktyki.

W tym numerze gazetki Mostu Aktywnego Seniora przypomnimy najważniejsze informacje z prelekcji dr n. med. Piotra Kajfasza na temat skutecznej ochrony przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Zachęcamy również do rozmowy ze swoim lekarzem o aktualnie zalecanych szczepieniach.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w programie Most Aktywnego Seniora, szczególnie uczestnikom, którzy aktywnie włączają się w redakcję naszej gazetki.

Życzymy przyjemnej lektury!

Most Aktywnego Seniora 2/2020

Komentarze zablokowane